Zrîng Avrupa’da…

Aylık Kurmancî ve Kirmanckî çizgi roman dergisi Zrîng artık Avrupa’da…

Gazetemiz abonelerine her ay ücretsiz olarak dağıtılacak olan Zrîng’in ilk sayısı bugün abonelerimizin posta kutusunda olacak. Zrîng’in gazetemiz tarafından ek olarak verileceğinin duyulması ardından dergiye talep oldukça yüksek.

Zrîng sadece Yeni Özgür Politika gazetesi abonelerine ücretsiz olarak sunulurken, bayi satışlarında ek olarak bulunmayacak. Sizler de Zrîng’i edinmek istiyorsanız, gazetemizde yayınladığımız abone formunu doldurup, gazetemize gönderebilir, dilediğiniz zaman aralığında aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık olarak çıkan Zrîng’in yanında gazetemizin okuyucularına özel 3 haftalık periyotta çıkardığı PolitikART dergisini de edinebilirsiniz.

16 sayfa olan gazetemiz 3 sayfa Kurmancî ve 1 sayfa da Kirmanckî çıkan PolitikAzad gazetesiyle birlikte çıkmaktadır. PolitikAzad, dünyada şu an Latin harfleriyle çıkan tek basılı Kürtçe günlük gazetedir.

Özgür basın geleneğinin bir devamı olarak uzun yıllardır Avrupa’da sürdürdüğümüz hakikat mücadelesinin bir parçası olmak için gazetemize abone olabilir, günlük olarak Kürdistan gündemini yakından takip edebilir, birbirinden farklı yazı ve değerlendirmelere erişebilir, zengin yazar kadromuzun düzenli yazılarını takip edebilirsiniz.

Yazarın diğer yazıları

    None Found